Danışmanlık

Teknoloji altyapınız için almış olduğunuz kararları 20 yıllık tecrübemiz ile planlıyor ve uyguluyoruz

 

DANIŞMANLIK

maildunyasi.com danışmanlık hizmetleri, iş ve teknoloji planlarınıza uyumlu öneriler getirerek kurumsal e-posta ve diğer altyapı kararlarınızı geliştirmenize yardımcı olur.

Kurumsal e-posta mimari hizmetleri, altyapı yönetim danışmanlığı, yeni teknolojilerin gibi niteliksel konuların iyileştirilmesi, önleme ve düzeltme çalışmaları, sürekli destek hizmetleri gibi altyapınızın istikrarını, kullanılabilirliğini ve operasyonel verimliliğini arttırmak üzere tasarlanmış nitelikli hizmetlerden oluşur. Strateji, mimari, inşa ve operasyon gibi konularda uzman olan maildunyasi.com ekibi standartların üzerinde teknik danışmanlık ve önleyici destek hizmetleri sunmaktadır.

 

 


PROJE KURULUM
 

maildunyasi.com proje ve kurulum hizmetleri, kurumsal e-posta ve diğer tüm altyapı yatırımlarınızdan en üst seviye performans elde etmeyi garanti eder ve en üst seviyede yararlanmanıza yardımcı olur.

Mevcut veya yeni teknolojilerin kurumunuza adapte edilmesi, nitelikli tasarım, uyarlama, yükseltme veya geçiş gibi konularda beyin gücü desteğinden oluşur. Uluslararası kabul gören en iyi uygulamaları ve kanıtlanmış yöntemleri kullanan maildunyasi.com ekibi, teknoloji altyapınız için en verimli, kısa sürede hayata geçen ve mükemmelleştirilmiş sonuçlar üretir.

 


ALTYAPI KONTROLÜ
 

maildunyasi.com altyapı kontrolü hizmetleri, gerçekçi analizler sunar ve mevcut kurumsal e-posta ve diğer tüm teknolojik altyapı sistemlerinizin durumunu değerlendirmenize yardımcı olur.

Sistem taramaları ve risk değerlendirme planları, uluslararası başarısı kanıtlanmış en iyi uygulamalar ve diğer yöntemlere uygunluk kontrolleri, profesyonel analizler ve kritik süreçleri, olası iyileştirme alanlarının tespit edilmesi ve önleyici çözümlere zemin hazırlanması gibi ağırlıklı olarak rapor tabanlı hizmetlerden oluşur.


 


OPTİMİZASYON
 

maildunyasi.com optimizasyon hizmetleri, en üst seviyede performans elde etmeniz için spesifik sistemlerinizi iyileştirmenizde sizlere tam zamanlı destek sunar.

Uluslararası kabul gören en iyi uygulamalar ve kanıtlanmış yöntemlerle gerçekleştirilen süreç, altyapı ve uygulama iyileştirme hizmetlerinden oluşur. maildunyasi.com ekibi altyapınızda yeni yatırım maliyetlerinin kontrol altına alınması ve mevcut yatırımlardan elde edilen verimin arttırılması gibi konularda kuruluşunuza destek olmak ve birlikte çalışmak için hazır.