Hakkımızda

Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir hizmet veren maildunyasi.com'un en temel amacı profesyonel kurumsal e-posta servisleri sunmaktır.
 
Her türlü kurumsal mail servis ihtiyaçları için konusunda sertifikalı uzman ekipler tarafından kurulan ve işletilen Microsoft Windows ve Linux işletim sistemleri kullanılmaktadır. Bu platformlarda müşterilere Microsoft Exchange 2016/2019 mail server, Microsoft Hosted Exchange 2016/2019 ve Linux IceWarp sunulmaktadır. Kullanılan bütün yazılımların lisanslamaları yapılmakta ve veri merkezimizde lisanssız ürün kullandırılmamaktadır.
 
maildunyasi.com'un en temel farkı sunulan tüm servisler için ayrı ayrı yedeklenmiş birer fiziksel sunucu tahsis edilmiş olmasıdır. Dolayısı ile sunulan servislerde oluşabilecek arızalarda komple sistem kesintileri en aza indirgenmiştir. Mail sunucularımız bir birlerinden bağımsız, ayrı fiziksel sunuculardır. Bu anlamda aktif sunucularımızda meydana gelecek bir arızada cluster sistemimiz devreye girer ve hiçbir veri kaybı olmadan sistem saniyeler içerisinde çalışmaya devam eder. Ayrıca DNS sistemimiz için 3 farklı fiziksel sunucu tahsis edilmiş ve 2 ayrı lokasyonda konumlandırılmıştır. 
 
Sunucularımızda barındırılacak mailbox sayısını, sunucu hard disk kapasitesi değil, sunucu sisteminin özellikleri ile belirlenmektedir. Mail sunucu alt yapımızda en son teknoloji serverler kullanılmakta ve gelişen teknolojiye göre yeni cihazlar alınmaktadır. 
 
Sunulan tüm servislerin çalışabilirlik durumu, sunucuların cpu, ram, disk, http connections, trafik kullanımları otomatik sistemler sayesinde tarafımızdan sürekli gözlemlenmekte, bu sayede oluşan arızalarda anında müdahale edilmektedir.
 
Hizmetlerimizi;
 
• Microsoft Exchange Mail Server
• Kurumsal Mail Server
• Danışmanlık
 
başlıklarında toplayabiliriz.
 
Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan maildunyasi.com müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir. Sunulan servislerin kalitesi kadar, hizmet çerçevesinde verilen destek, müşteri portföyündeki artış ile paralel olarak geliştirilen sunucu altyapısı ile müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına yanıt verebilmek, maildunyasi.com olarak birinci önceliğimizdir.
 
maildunyasi.com
WorkGroup