Kurumsal Mail Server

Şirketinize özel konfigüre edilmiş e-posta sunucularının keyfini ve güvenliğini yaşayın.

Standart araçlar, olağanüstü özellikler.

Herkes E-posta, Takvim ve Kişileri bilir. Kararlılık, güvenlik ve kullanıcı deneyimi için gereksinimleri karşılar. Ama onları birleştirirsen ne olur? Tamamen yeni bir hikaye başlıyor. Bir e-posta penceresinden bir toplantı planlayın. Bir takvim etkinliği oluştururken kişiyi bulun. Ekip sohbet odasından bir e-posta gönderin. Artık e-posta anlayışı maildunyasi.com ile değişiyor.!

 


Kolay e-posta kompozisyonu


E-postaları doğrudan bir tarayıcı penceresinden oluşturun. Sezgisel ve canlı kompozisyon iletişiminin gelişmiş seçeneklerini kullanın. Çok sayıda takım işbirliği özelliği de var.


Şirket içi OnlineChat Entegrasyonu


Oyun değiştiren özellik. maildunyasi.com ile artık herhangi bir e-postayı OnlineChat odalarınızdan bir veya daha fazlasıyla paylaşabilirsiniz. Hatta meslektaşlarınızın yardımıyla yeni odalar bile oluşturun.


%100 Outlook Uyumlu


E-posta, Takvim, Renk kategorileri ve HTML içeriği gibi özelliklerle ilgili kişiler Outlook ile artık senkronize edilebilir.


Gelişmiş Güvenlik


İmza tabanlı Kaspersky AntiVirus, çevrimiçi CYREN AntiSpam ve Authenticator. Dünyanın en sıkı endüstri standartlarını ve mevcut mevzuatı karşılayan çok katmanlı güvenlik.

 

İleri Zeka EK Uygulaması 


SmartAttach, büyük ve yinelenen eklerle uğraşmanın yeni ve gelişmiş bir yoludur. Bir dosyanın kendisini göndermeye çalışmak yerine, maildunyasi.com e-posta gövdesine otomatik olarak bir paylaşım bağlantısı eklenecektir.

 

 

 

 

Masaüstü tecrübesi


Sezgisel arayüz. E-posta kompozisyonu ve takım çalışması için genişletilmiş seçenekler. İki Faktörlü Kimlik Doğrulama ile Güvende.! Kurulum yapmadan herhangi bir bilgisayardan alınabilir.

 

Çalışma alanı gelişti


WebMail, masaüstü uygulamasından tarayıcı penceresine kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunar. Pürüzsüz, zengin özellikli ve sezgisel kullanım.

 

Uygulama içi çoklu görev 


Daha fazla sekme, daha fazla kontrol, daha çok iş yapıldı. Bir dokümanı incelerken bir iş arkadaşınızla sohbet edin. E-posta oluştururken OnlineChat gruplarını arayın. Daha yüksek üretkenlik için çok yol gösterin. Tek sınır hayal gücünüz ve ekran boyutunuz.

 

Sürükle bırak 


Dosyaları tarayıcı pencerenize bırakarak yükleyin ve paylaşın.


Masaüstü bildirimleri


Pop-up bildirimleri ile her an oyunun üstünde ol. WebMail bir arka planda olsa bile.

Gerçek zamanlı yönetim.  

Tamamen sorumlu


WebAdmin ile ihtiyacınız olan tüm kontrole sahipsiniz. Birden çok alan adı çalıştırın. Kullanıcı hesapları izinlerini yönetin. E-posta sahtekarlığı ve daha fazlası ile anlaşma.

 

Birden çok alan 


Çok kullanıcılı mimari, sınırsız sayıda alanı yönetmenize izin verir. Birden fazla erişim seviyesi ve bireysel kişiselleştirme ile.


GDPR uyumlu giriş ayarları


Her alan, tam SSO desteği ile özel bir Active Directory'ye veya LDAP sunucusuna bağlanabilir. GSYİH ile uyumlu olarak, farklı kullanıcılar için erişim için farklı güvenlik politikaları ayarlanabilir.


DNS Bölgesi dosya desteği 


Artık, RFC'de tanımlanan bir bölge dosyası formatıyla çeşitli DNS kayıtlarını kolayca kurabilirsiniz.


DKIM yapılandırması


Alanınızda DKIM'i yapılandırın ve e-posta sahteciliğinden sakının. Alanınızın güvenliğini önemli ölçüde artırın.

 

Şirket içi OlineChat. Gerçek takım çalışması.
E-posta ve OnlineChat entegrasyonu. Ücretsiz misafir hesapları. Birden çok sohbet odası.
 

Takım iletişiminin geleceği


E-posta ile özel sohbet arasındaki köprüyü kuruyoruz. Gruplar halinde iletişim kurun. Dosya yükleyin, iş arkadaşlarından bahsedin, ilgili konulara yorum yapın. Herhangi bir kısıtlama olmadan güvenli ofis mesajlaşma özgürlüğünü yaşayın.

Yorumlar, Pimler ve Mentions


Seçilen herhangi bir odada neyin önemli olduğunu kolayca keşfedin. Sohbet yoluyla daha iyi gezinme için yorumlar. Önemli mesajları vurgulamak için pimler. Mentions, söz konusu kişiye hızlı bir şekilde başvurur.


E-posta ve OnlineChat bağlandı


Temel sesler, sihir gibi çalışır. Artık maildunyasi.com OnlineChat odalarında taslakları ve gelen e-postaları paylaşabilirsiniz. Hatta meslektaşlarınızın yardımıyla yeni odalarıbile oluşturun. Ve işiniz bittiğinde, onları bir sohbet odasından veya bir odadan kolayca gönderebilirsiniz.


Ücretsiz misafir hesapları


İş ortaklarınızı webmail sohbet odalarınıza davet edin. Belgeleri paylaşın, ilerleme hakkında yorum yapın, birlikte çalışın. Şirketler arasındaki iletişimi güçlendirmek.


Masaüstü bildirimleri ve Günlük Özet


Seçilen odalarda yeni aktivitelerden haberdar olun. Bir şeyi özlüyorsan endişelenme. E-posta ile Daily Digest önemli bir şey bilmenizi sağlar.


Sınırsız sayıda sohbet odası 


İstediğiniz kadar oda oluşturun. Onları gruplara kolayca sınıflayın.

İOS ve Android için IceChat


Mobil bir iş boyutunu keşfedin. Anlık mesajlaşma yoluyla iş arkadaşlarınızla özel olarak bağlantı kurun. Sesli ve Görüntülü Aramalar ile uzaktan toplantı ayarlayın.

 

Push bildirimleri


Mesajları anında görüntüleyin. Doğrudan bir kilit ekranından yanıtlayın.


Uygulama ve konuşmaları kilitleme


Uygulamanızı veya seçilen sohbetleri iPhone'da TouchID ve Android'de PIN ile kilitleyin.


İOS için Ses ve Görüntülü Aramalar


Bir iş gezisinden iş arkadaşlarınıza ulaşın, uzak bir ekiple bir görüşme kurun, ev ofisinden haber alın. IceChat'te VoIP ile olasılıklar sonsuzdur.

Belgeler, E-Tablolar ve Sunumlar. Endüstri standardına uygun maliyetli alternatif.

 

Çevrimiçi dokümanlar


Ekibiniz için eksiksiz ofis belgeleri paketi. Günlük kullanım için zengin biçimlendirme, tablolar ve görüntüler. Makrolar, pivot tablolar, inceleme modu gibi gelişmiş özellikler de dahildir.

Tanıdık arayüz


Devrim yok. Düğmeler için arama yok. Her şey maildunyasi.com da ve olmasını beklediğiniz yerde.


İnceleme modu


İş arkadaşlarınızla belgeler üzerinde işbirliği yapın. Devam eden değişiklikleri takip edin. Orijinal ve düzenlenmiş sürümleri görmek için görünümler arasında geçiş yapın. Değişiklikleri kabul edin veya reddedin ve daha fazla inceleme için paylaşın.


XLS formatı özellikleri ve Pivot tabloları


Elektronik tabloların otomatikleştirilmesi için yeni bir yol var. Geniş veri listelerini işlemek için Pivot tablolar. Kısayollar için Makrolar. Uzun veri listelerinin denetlenmesi için kontroller, birkaç isim.


Word, Excel, PowerPoint desteği


Ek dosya biçimi hakkında daha az karışıklık. Daha fazla iş yapıldı. WebDocuments artık Microsoft Word, Excel ve PowerPoint ile daha iyi çalışır.

Bulut depolama. Yaratıcı merkez.


Sunucunuzda çevrimiçi depolama. Çevrimdışı düzenleme için FileSync. Kolay paylaşım.


Özel bulutunuz


Çevrimiçi depolama güvenliğini sağlamak için dosyalarınızı, Office belgelerinizi ve eklerinizi kaydedin. FileSync'in dosyalarınızı, bilgisayarınız ve sunucu arasında arka plan senkronizasyonu yaparak güncel tutmasına izin verin. Bu arada, FileSync, OnlineChat'ta takım paylaşımlı dosyaları da senkronize eder.

FileSync Uygulaması


Çevrimdışı tutmak istediğiniz dosya klasörlerini seçin ve FileSync bunları web üzerinde, masaüstünde ve bilgisayarlarınızda güncel tutacaktır.
 

Kolay Paylaşım


Çevrimiçi depolama alanınızdaki dosyalar sohbetlerde, e-postalarda, web sayfalarında veya harici kullanıcılara basit bir bağlantı olarak kolayca paylaşılabilir.


Belgeler Önizlemesi


Tarayıcınızdan ayrılmadan veya bir şey yüklemeden, resimler, PDF ve Office biçimlerini içeren çok sayıda dosya biçimini önizleyin.

WebMail Masaüstü Ofisi, Profesyonel bir araç.


Windows yerel uygulamaları. Masaüstü belgesi ve e-posta. Masaüstü ve FileSync için ücretsiz Teamchat.

 

En iyi çevrimdışı deneyim


Office'in masaüstü sürümleri Belgeler, E-posta ve OnlineChat, WebMail uygulamasında kullandığınız aynı işlevselliği sağlar. Masaüstü uygulamaları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak tamamen çalışır durumda.

 

E-posta istemcisi


WebMail platformuyla tamamen entegre olan Instant Messaging ile Desktop Email, Outlook'a önemli bir alternatif olarak hizmet veriyor.


Belgeler, E-Tablolar ve Sunumlar


Belgeler, E-Tablolar ve Sunuların masaüstü sürümleri, diğer ofis paketlerinden kullandığınız işlevsellik sağlar. Kullanıcılar, web versiyonunun oluşturulduğu aynı kullanıcı ortamında doküman oluşturabilir ve düzenleyebilir.


FileSync. Çevrimdışı çalışmak


FileSync, dosyalarınızı cihazlarda güncel tutar. Dosyalarınıza çevrimdışı modda Windows, Mac ve Linux'ta erişebilirsiniz.


Masaüstü için OnlineChat


Ekiple sohbet edin, doğrudan sohbet içindeki belgeleri paylaşın ve düzenleyin. OnlineChat ve masaüstü, hem Windows hem de Mac'te WebMail'e giriş yapmak zorunda kalmadan iletişim kurmanızı sağlar.