Microsoft Exchange Mail Server

E-postalarınızı Microsoft Exchange güvencesi ile kurumsal sınıfa yükseltin.

 

 

Çalışma şeklinize tam uyum sağlar

 
Microsoft Exchange Mail, önemli evraklarınız üstünde ortak çalışma yapmanıza yardımcı olması yanında önemli e-postaları önceliklendiren ve çalışma şemanıza uyum sağlayan spesifik bir gelen kutusu sağlayarak daha fazla işi hızla yapmanıza imkan sağlar.
 
 
Microsoft Exchange e-postaları, takvimleri ve kişi detaylarını akıllı cihazlarınız arasında gerçek zamanlı olarak eşitler. Bu kamsamda elinizin altındaki tüm akıllı cihazlar devamlı güncel durumdadır. Telefonunuzu kaybetseniz bile panik yapmanıza gerek yok çünkü telefonu uzaktan silerek kişisel bilgilerinizi güvende tutabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 

İleri görüşlü bir gelen kutusu

Microsoft Exchange, içerisinde barındırdığı yardımcı özellikler ve e-postaları görüntüleyip bunlarla iletişime geçmenin daha akıllı ve düzenli bir yolunu sunan, daha fazla özelleştirilmiş ileri görüşlü bir gelen kutusuna erişim sağlayın. E-Posta aramalarınızda daha hızlı ve eksiksiz sonuçlar sunar. Microsoft Exchange Server sayesinde eklentilerle güçlü özelleştirme ve genişletilebilirlik elde ederek modern hizmetlere ve iç iş kolu uygulamalarına bağlanın.

 

   

 

Güçlü bir takvim

Randevuların ve yapılması gerekenlerin temel zamanlamasının ötesine
geçen bir takvim sistemiyle zamanınızı düzenleyin.

Uçuşlar ve otel
rezervasyonları gibi etkinlikleri e-postalardan otomatik olarak yakalayın
ve konumunuza uygun toplantı yeri önerileri alın.